Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

czwartek, 28 kwietnia 2016

Treningi dla kobiet w ciąży - ćwicz w domu.

Zapraszam na mój nowy projekt MamFit.

Lata praktyk i pracy z przyszłymi mami dało mi możliwość stworzenia systemu ćwiczeń bezpiecznych dla ciężarnych. Tak abyś mogła ćwiczyć w domu.

Ćwiczenia są tak dopasowane, aby można ćwiczyć w każdym okresie ciąży. Na naszej stronie znajdziesz ćwiczenia o różnej intensywności tak, abyś mogła dopasować je do swoich potrzeb.
Zestawy podzielone są na rozgrzewki, wzmacniające i rozciągające wszystko po to, byś mogła łączyć je swobodnie według uznania.
W czasie ćwiczeń będziemy wykorzystywać sprzęty takie jak małe i duże piłki do fitness, maty, hantle i inne.
Kolejny cykl naszych ćwiczeń przeznaczony jest dla kobiet po ciąży, dla ich szybkiego i sprawnego powroty do formy. Skupimy się na tych partiach ciała, które dla każdej kobiety po porodzie są ważne. Tak abyś mogła cieszyć się swoim ciałem i być z siebie dumna.

Twój trening w ciąży

6 komentarzy:

 1. No właśnie ostatnio się zastanawiałam, jak to jest z ćwiczeniem w ciąży, żeby sobie nie zaszkodzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Treningi w czasie ciąży mają ogromne znaczenie. Nie tylko dla ciała, ale także dla ogólnego samopoczucia! Warto trenować, gdyż później łatwiej będzie wrócić do optymalnej formy po porodzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że moja żona o tym nie pomyślała. Zdecydowanie łatwiej by jej było wrócić po ciąży do formy, aniżeli robiąc to po pewnym czasie. taniec

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie przeglądam posty, mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ewelina Adamska6 stycznia 2019 02:12

  Jak byłam w ciąży to pamiętam, że pozwalałam sobie na trochę aktywności fizycznej. Oczywiście nie tak jak przed ciążą, ale jednak trochę. Również na bieżąco zapoznawałam się z kalendarzem https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/24-tydzien gdzie mogłam sprawdzać co się właśnie dzieje z moim organizmem. Świetna sprawa dla wszystkich świadomych mam :)

  OdpowiedzUsuń