Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

wtorek, 14 czerwca 2016

Mamfit ćwicz w ciąży w domu5 komentarzy:

 1. Ciekawa sprawa, ja się teraz staram o dziecko, więc mam dylemat, czy ćwiczyć czy nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Gosiu. Jeżeli lekarz wyraża zgodę i czuję się Pani na siłach to gorąco podlecem ćwiczenia w ciąży. Na stronie mamfit.pl może Pani przeczytać o przeciwwskazaniach ale także o wpływie ćwiczeń na przebieg ciąży i samego porodu. W razie pytań proszę pisać. Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawialiście się, jak to się dzieje, że zachowujemy pionową postawę ciała, że utrzymujemy równowagę, nie przewracamy się przy każdym kroku? Nie, nie myślimy o tym, bo i po co. Czy warto zaprzątać sobie głowę taką wiedzą? Być może warto. Zapraszam do mnie na profil, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ćwiczenia są dla mnie ważną rzeczą w życiu, dzięki nim czuję się dobrze i nie zmieniłabym tego. Do tego dobra dieta i naprawdę jest lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za ten wpis. Zawsze trudno jest się zabrać za ćwiczenia w domu, a to taki przewodnik dla początkujących.

  OdpowiedzUsuń