Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Ostatnie szlify - sexi brzuch na karnawał!

O tak, już niedługo koniec roku. Czy uda Wam się przywitać Nowy rok z wymarzonym brzuchem? To zależy jedynie od Was! Ćwiczcie w domu i pracujcie nad Swoim brzuszkiem!
Dokonujemy ostatnich szlifów przed karnawałem.
Oto zestaw ćwiczeń na skośne mięśnie brzucha. Jest trudny, ale nie zrażajcie się. To nieprawda, że idealną sylwetkę można zdobyć bez wysiłku. Wszystko co osiągamy w życiu wymaga pracy i starań.

Do roboty!1.Podeprzyj się na ugietej ręce w łokciu i przytrzymaj proste plecy wciągając brzuch. Przyciągaj obie nogi do klatki piersiowej. Wykonaj 20 powtórzeń na prawą i lewą stronę.
2. Usiądź wygodnie i postaraj się wyczuć środek ciężkości. Oderwij nogi i trzymaj równowagę napinając mięśnie brzucha. Następnie przyciągaj jedną nogę do klatki piersiowej a drugą prostuj nisko nad matą. Zrób 30 powtórzeń na zmianę.


3. Trzymając równowagę skręcaj do boku przyciągając łokieć do kolana po skosie a drugą nogę prostuj nisko nad podłogą. Seria to 30 skrętów na zmianę w prawo i lewo.
Uwaga! Bardzo trudne, ćwiczenie możesz zacząć od mniejszej ilości powtórzeń.

Powodzenia, piszcie komentarze i zaglądajcie na:


1 komentarz: