Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Turbo zestaw na idealne uda i pośladki - powtórka.

Plaża, morza szum, upajające słońce i TY. Piękna, smukła, opalona … w centrum uwagi plażowiczów – to nie musi być sen. Dziś przestawiam Wam turbo zestaw na idealne uda i pośladki.
Zacieramy ręce i bierzemy się do roboty...

Pozycja. Uklęknij. Ustaw kolana na szerokość bioder. Odłóż rękę na matę w jednej linii z kolanem, pod barkiem. Ciało musi byś w jednej linii, bark i biodro. Głowa luźno, ręka delikatnie zgięta w łokciu.Wyciągnij nogę do boku i prostą unoś do wysokości biodra. Czujesz napięcie w udzie, talii i pośladku. Skup się na pracy tych mięśni. Seria 12 pojedynczych uniesień oraz 10 razy tylko w górze, na każdą z nóg.


Pozostaw nogę wyprostowaną na wysokości biodra. Przyciągaj kolana w stronę głowy i prostuj na wysokości biodra. Seria 10 razy na każdą nogę.

Dodaj rękę. Wraz z prostowaniem i przyciąganiem nogi prostuj rękę. Przyciągaj łokieć i kolano. Rękę prostuj nad głową nogę na wysokości pośladka. Seria 10 razy na każdą nogę.

Rozciągnij. Chwyć za stopę, przyciągnij pietę do pośladka i pociągnij do tyłu.

Zacznij od pojedynczych serii, w zaczem gdy nie będziesz odczuwać napięcia mieśnni zwiększ ilość powtórzeń w serii lub zwiększ tępo ćwiczeń.

I co … nikt nie powiedział, że będzie łatwo – ale się opłaca, PRAWDA!!

Powodzenia.

3 komentarze:

  1. To jest rzeźnia ;)
    ale tyłek jak u Lopez :)

    Monika z Kminkowej

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne ćwiczenie, wypróbowałam i czuć jak pracują mięśnie nóg, ud itp.

    OdpowiedzUsuń