Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

czwartek, 24 maja 2012

Piękne ramiona na lato.

Najbardziej widoczne i trudne do ukrycia latem są nasze ramiona. Często zapominamy o ćwiczeniu, wzmocnieniu rąk. Dziś chciałabym Wam przedstawić metody na piękne ramiona.

Stań ustawiając nogi na szerokość bioder. Wyciągaj proste ręce do wysokości barku. Skup się na ich pracy - 20 powtórzeń.

Ręce proste na wysokości barku łącz przed sobą. Pamiętaj ręce cały czas proste na wysokości barku nie opuszczaj rąk niżej, zmniejszysz napięcie i nie uzyskasz efektu - 20 powtórzeń.

Ta sama pozycja, ręce od wysokości barku ciągniesz w górę łącząc nad głową – 20 powtórzeń.

Ręce na wysokości barku zegnij w łokciach, łącz łokcie na wysokości twarzy – 20 powtórzeń.

Złącz łokcie na wysokości twarzy i spleć dłonie, ciągnij tak ułożone ręce w górę – 20 powtórzeń.

Możesz do tych ćwiczeń użyć ciężarków.

Pompki Pilatesowe

Klęk podparty, ręce na szerokość bioder, dłonie lekko do środka. Przesuń kolana do tyłu tak, aby opuścić pośladki nisko nad podłogę. Ciężar ciała spoczywa na barkach. Unieś stopy w górę i spleć je. Miednica jest niziutko nad ziemią, luźno. Uginamy ręce w łokciach opuszczając się nisko nad podłogę – zacznij od 10 powtórzeń.

Podczas tego ćwiczenia wzmocnisz również mięśnie klatki piersiowej co pozwoli poprawić jędrność biustu.

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy zestaw włączyłam je do ćwiczeń tygodniowych :-) ćwiczymy pełną parą :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo sie cieszę, życzę powodzenia. Zachęcam do zabrania udziału w konkursie Kalorynki.pl na gwiazdę fitness.

    OdpowiedzUsuń