Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

czwartek, 22 stycznia 2015

Kasza Jaglana

Kasza Jaglana.

Składniki i substancje odżywcze:

Zawiera witaminy B, B1, B2 i B6 oraz żelazo i miedź. Posada mało skrobi za to dużo przyswajalnych białek. Nie zawiera glutenu.
Zawiera krzemionkę która wspaniale wpływa na kondycję skóry i paznokci. Posada również duża ilość witaminy E i lecytyny co korzystanie wpływa na pamięć.


Jak przygotować.

Dziś eksperymentowałam. Kaszę gotujemy w proporcji 0,5 litra wody na szklankę kaszy. Gotujemy ok 15 min tak długa aż się nie wygotuje woda.

Dodałam dziś do kaszy ogórka i ser feta. Całkiem, całkiem....

Zdrówko.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz