Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

wtorek, 13 stycznia 2015

Szalone Wtoreki

Pobudka 6:40 wstajemy, wstajemy....

'' Kocham Cię mamo'' - Ja Ciebie też paróweczko.

Szybko szykuję kanapki i ciepłą herbatę z cytryną dla Swoich córek. O 7:10 młodszej córki już niema a starsza śpi. Więc kładę się jeszcze do łóżeczka, choć na chwil, choć na momencik ( nie nawiedzę wcześnie wstawać). 

8:00 -  Ja Cię sune!!!! Wyskakuję z łóżka lecę do pokoju dziewczyn, budzę starczą i uciekam do kuchni aby, zrobić kawkę. - Ale pocałuj księżniczkę z wieży!!! - słyszę z pokoju. To Ewka zawsze tak mówi rano ( śpi na łóżku piętrowym stąd ta wieża). Lecę więc z powrotem i czynię swoją powinność.

Śniadanie. Dziś kaszka manna z konfiturami mamy mojej koleżanki. Coś pysznego.  
Aaaaa !!!! jeszcze trzeba zejść z psem. Szaleństwo.

 
Szybka toaleta i pakowanie torby. Obowiązkowa wrzucam jakiś owoc, szybki baton oraz kawę w kubku termicznym. No to lecimy.
Podrzucam Ewkę do szkoły i jadę na zajęcia.
 
10:00 - 12 :00 dwie pierwsze godziny zajęć. Potem przerwa do trzynastej więc aby, nie marnować czasu robię zakupy do domu.13:00 - 15:00 kolejne zajęcia. Ok 17 jesteśmy w domu. Córki odebrałam i podgrzewam obiad.
Jemy, lekcje, sprawy firmowe na szybcika ogarnięte, telefony do klientów itd.

  Kawa. Blog.

Szykuję się na ostatnie zajęcia dziś, prysznic i uciekam. Kończę pracę o 21:00 ( ostatnia para zajęć).

Home, home sweet home.


Kolacja. Laba.


Koniec na dziś.

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz