Fitness dla Ciebie

Fitness dla Ciebie
Permo

O mnie

Witajcie mam na imię Magda i jestem trenerem Kalorynki. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz prowadzę swoją firmę fitnessową Permo.plLubię niezły wycisk, mój konik to zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę. Chętnie służę radą w tej dziedzinie zarówno w Klubach Fitness jak i indywidualnym klientom. Prywatnie jestem mamą dwójki dziewczyn, w ciąży byłam bardzo aktywna i postanowiłam zainteresować tym tematem inne przyszłe mamy. Z mojego doświadczenia skorzystała Ania Kapera przy nagrywaniu filmu o ćwiczeniach w ciąży. Fitness to moja pasja i sposób na życie. Chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą i energią.

sobota, 5 maja 2012

Sexy uda na plażę?


Krótkie szorty i spódniczki to już nie problem. Przedstawiam Wam kilka prostych ćwiczeń na zgrabne uda. Pamiętaj, że aby ćwiczenia działały, musisz im poświęcić czas, nic nie dzieje się od razu.
Pozycja: ułóż nogi na szerokość bioder, stopy równolegle.


Przysiad w tył, nisko pośladki, uwaga na plecy. Przy tym ćwiczeniu należy zwrócić uwagę na ustawienie pleców. Najlepiej ustawić się bokiem do lustra i ułożyć odpowiednio plecy. Chodzi o to, aby nie wypinać pośladków, plecy muszą być w jednej linii. Przy przysiadzie, gdy pośladki są w dole zwróć uwagę, aby kolana nie wychodziły za linię palców stopy. Seria 20 przysiadów pojedynczy, 10 razy tylko w dole.To samo ćwiczenie, ale dla utrudnienia dodaj naprzemiennie prawą i lewą rękę. Rękę ciągnij do wysokości ucha, patrząc w lustro ustaw ręke, plecy i pośladki w jednej linii. Seria 30 razy pojedynczych, 15 razy w dole dwie ręce w górze.


Pozycja: nogi szeroko, stopy i kolana na zewnątrz, proste plecy, nie pochylamy się w przód.


Przysiad w dół, mocno napinamy uda. Schodzimy nisko z prostymi plecami. Seria 20 przysiadów pojedynczy, 10 razy tylko w dole.

Dla utrudnienia dodajmy ręce. Z przysiadem wyciągamy ręce do boku. Wyciągamy ręce do wysokości barku, postaraj się aby były proste. Seria 30 razy pojedynczych, 15 razy w dole dwie ręce w górze.Pozycja: ustaw dłonie na szerokość ramion, kolana na szerokość bioder. Proste plecy, nie wypinaj pośladków. Sprawdź w lustrze czy plecy i pośladki są w jednej linii. Patrz na podłogę podczas ćwiczenia.Wyciągnij w tył prostą nogę. Unoś ją do wysokości pośladka. Kontroluj, aby biodra były ułożone równolegle do podłogi. Seria 20 unoszeń pojedynczy, 10 razy tylko w górze. Oczywiście ćwiczenie musisz zrobić na obie nogi. 
Ta sama pozycja. Unoś zgiętą nogę do boku, wysoko, kolano ciągnie do góry. Seria 20 unoszeń pojedynczy, 10 razy tylko w górze. Oczywiście ćwiczenie musisz zrobić na obie nogi.

Trzymajcie się, czekam na komentarze.

Zdjęcia możliwe dzięki uprzejmości Klubu Maestro www.fitnessmaestro.pl

5 komentarzy:

 1. super zestaw muszę się zmobilizować do tych ćwiczeń :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten zestaw nie zajmie dużo czasu. Wakacje nadchodzą - warto się zmobilizować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczęłam ćwiczenia :-) czuję i nogi i pośladki :-) co prawda przy ćwiczeniach w klęku syn widział mi na nogach ale to takie dodatkowe obciążenie :-) cały zestaw udało się zrobić w całości - będę ćwiczyć !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę, proszę bierzcie przykład. Bardzo się cieszę i życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. zdecydowanie wygląd nóg się poprawia :-))))

  OdpowiedzUsuń